Практикуйте пальці типу 10, практикуйте на друку швидко

Комп'ютер став незамінним інструментом підтримки у багатьох галузях. Навички, пов'язані з комп'ютером, також є важливими відповідно, 10 пальців набираючи є одним із них. Тип 10 пальців вважається дуже необхідною майстерністю для всіх учнів, студентів та працюючих людей.

Що таке набір 10 пальців? Від A-Z на техніці набору тексту 10 пальців.

I. Що таке 10 пальців?

10 пальців (дотик до тексту)-це текстовий текст, не дивлячись на клавіатуру. Завдяки процесу вправ, мозок автоматично запам’ятає положення символів на клавіатурі. Під час набору тексту 8 пальців буде замовлено (домашній ряд) та рухатися відповідно до певних правил.

Незважаючи на те, що винайшли в 1888 році 10 пальців набираючи Все частіше доводить його значення в сучасному житті сьогодні. "Батьком" цієї техніки - Френк Едвард МакГуррін - секретар суду в Солт -Лейк -Сіті, штат Юта, США.

Ii. Переваги 10 пальців

- Економія часу: Пальці типу 10 допоможуть вам заощадити багато часу на вивченні та роботі. Ви можете ввести 75-80 слів/хвилину. Це число набагато більше, ніж звичка типу "тригер" багатьох людей, коли швидкість лише коливається близько 30 слів/хвилину.

- Добре для здоров'я: Діяльність у фронтах більш -менш негативно вплине на очі, плечі, хребет, ... Використовуйте 10 пальців для набору тексту Допомагає визначити правильну поставу сидіння, обмежені захворювання, такі як напруга очей, біль у шиї, біль у плечах.

- Поліпшення ефективності роботи: замість того, щоб зосередитись на "виявленні" кожного персонажа на клавіатурі, тепер ви можете зосередитись на мисленні та розв'язанню роботи.

- Відкриває багато можливостей роботи: Відповідно до результатів опитування Microsoft, проведеного в 2014 році, 43% роботодавців вважають, що 10 пальців друку- це дуже важлива майстерність. У Великобританії 4 з 10 людей мають звичку використовувати 1-2 пальці для введення. Їх швидкість набору тексту лише коливається від 40-50 слів/хвилину. Цифри показують важливість 10 пальців набираючи У багатьох сферах, особливо для завдань, які потребують багато текстових редагування як редакторів, журналістів, перекладачів тощо.

Iii. Як практикувати 10-пальчики, що вводить прості та ефективні

1. Практикуйте ефективно вводити 10 пальців за допомогою Typingtop

Програмне забезпечення для друку 10 пальців Typingtop з такими функціями:

- Програмне забезпечення на онлайн -платформах, немає часу для завантаження та встановлення, практики в класі та вдома.
- Вправи на друкування розроблені від базових до вдосконалених, з різноманітними формами, допомагаючи студентам швидко звикнути до клавіатури та швидкості типу напису.
- Встановіть цілі для практики, допоможіть вам стежити за своїм навчальним процесом.
- Автоматично оцінюйте практику набору тексту, дайте пропозицію про час практики.
- Значок винагороди для студентів з хорошими навчальними досягненнями, створюючи емуляційні рухи для студентів.
- Існує система управління викладачами, яка допоможе ефективно керувати практикою введення студентів, призначити та узагальнити результати завдань та домашніх завдань.

2. Визначте сидячу поставу

Сидяча постава не тільки впливає на швидкість набору тексту, але й пов'язана з вашим фізичним здоров’ям. Отримано, то точна постава сидіння - це деталізація наступним чином:

- Сядьте прямо, не нахиляй голову назад, а також занадто сильно кланяй голову вперед. Це буде тиск на шию та плече.

- Ноги до комфорту. Рука створює перпендикулярний кут контакту з верхівкою таблиці та клавіатурою.

- Підтримуйте відстань від екрана до очей- 50-100 см.

- Комп'ютер підходить до зору, не надто високим або занадто низьким.

3. Техніка набору тексту 10 пальців

Під час введення 10 пальців кожен палець матиме власне положення та рол. Наступним чином:

Для лівої руки:

Індексний палець: розміщено на клавіші F, керувати клавішами r, f, v, 4, t, g, b, 5.

Середній палець: розміщений на клавіші D, керувати клавішами E, D, C, 3.

Кільцевий палець: розміщений на клавішах S, керувати W, S, X, 2.

Маленький палець: розміщений на клавіші A, керувати клавішами Q, A, Z, 1, 'Tab, Lock Caps, Shift.

 

Для правої руки:

Індексний палець: розміщено на j клавіші, управління H, y, n, 6, 7, u, j, M.

Середній палець: розміщений на K клавіш, керувати клавішами 8, i, k, <.

Кільцевий палець: розміщений на L клавіш, керувати клавішами 9, O, L,>.

Мізинець: розташований на клавішах;, керуйте клавішами 0, p, :, ?, ", [,],-,+, , Enter.

 

Iv. Принципи, практикуючи друк 10 пальців, практикуючи текст

- Не дивлячись на клавіатуру занадто багато: це випромінювання найбільшою проблемою, коли починає практикувати пальці типу 10. Ви будете схильні дивитись на клавіатуру, коли заважаєте, ви можете запам'ятати положення персонажа, а також неправильно написані. Однак ви повинні обмежити це, якщо хочете освоїти навички типу 10 пальців. Тренуйтеся важко і дайте мозку час, щоб запам'ятати ключі.

- Не рухайте зап'ястя занадто сильно: використання зап'ястя під час набору тексту спричинить втому зап'ястя та руки. Для цього ви повинні мати палець лише тоді, коли тип.

- Не намагайтеся запам'ятати положення персонажа на клавіатурі: секрет, що стосується типу до 10 пальців типу 10, і саме це дозволити мозку встигнути читати. Замість того, щоб дивитись на клавіатуру та механічно запам'ятати, як покласти руку, слід так легко і гнучко рухатися. Після того, як ви попередньо попереду, ваш мозок буде формуватися в природний рефлекс, що полегшує тип.

- Використовуйте помірну силу: набираючи занадто важко, не тільки коштує вам більше зусиль, але й впливає на оточуючих. Для цього використовуйте достатню силу. Це також знижує тиск на руки та пальці.

- Не робіть занадто великого акценту на досягненнях: Мета практики типу 10 пальців- покращити швидкість типу. Але ви повинні це пам’ятати, тест друкування це не все. Ви можете вводити 90-100 слів за хвилину, але якщо ви часто неправильно записуєте, граматику, все стає безглуздим. Замість того, щоб занадто багато зосереджуватися на швидкості, ціннісні точність.