Praktikos tipas 10 pirštų, praktikuokite greitai spausdindami

Kompiuteris tapo nepakeičiamu palaikymo įrankiu daugelyje sričių. Su kompiuteriu susiję įgūdžiai taip pat yra būtini, atitinkamai, 10 pirštų spausdinimas yra vienas iš jų. 10 pirštų tipas laikomas labai būtinu įgūdžiu visiems mokiniams, studentams ir dirbantiems žmonėms.

Kas yra 10 pirštų spausdinimas? Iš „A-Z“ apie 10 pirštų spausdinimo techniką.

I. Kas yra 10 pirštų spausdinimas?

10 pirštų spausdinimas (jutiklinis spausdinimas) yra spausdinimo skautė, nežiūrint į klaviatūrą. Vykdydami pratimą, smegenys automatiškai atsimins simbolių padėtį klaviatūroje. Accorder, spausdinimo metu, bus užsakomi 8 pirštai (namų eilutė) ir judėti pagal tam tikras taisykles.

Nepaisant išrastų 1888 m. 10 pirštų spausdinimas Vis labiau įrodo savo svarbą šiuolaikiniame gyvenime šiandien. Šios technikos „tėvas“ yra Frankas Edwardas McGurrinas - Jutos, JAV, JAV teismo sekretorius.

Ii. 10 pirštų rašymo pranašumai

- Taupymo laikas: 10 tipo pirštai padės sutaupyti daug laiko studijuojant ir dirbant. Galite įvesti 75–80 žodžių per minutę. Šis skaičius yra daug didesnis nei daugelio žmonių tipo „trigerio“ įprotis, kai greitis svyruoja tik apie 30 žodžių per minutę.

- Gera sveikatai: veikla frontuose daugiau ar mažiau neigiamai paveiks akis, pečius, stuburą ... Norėdami rašyti, naudokite 10 pirštų Padeda nustatyti teisingą sėdėjimo pozą, ten ribotos ligos, tokios kaip akių įtempimas, kaklo skausmas, pečių skausmas.

- Gerinant darbo efektyvumą: užuot turėję sutelkti dėmesį į „aptikimą“ kiekvieno simbolio į klaviatūrą, dabar galite sutelkti dėmesį į mąstymą ir išlaisvinimą atlikdami darbą.

- Atveria daug galimybių įsidarbinti: pagal 2014 m. Atlikto „Microsoft“ apklausos rezultatus 43% darbdavių mano, kad 10 pirštų spausdinimas yra labai svarbus įgūdis. JK 4 iš 10 žmonių turi įprotį naudoti 1-2 pirštus. Jų spausdinimo greitis svyruoja tik nuo 40–50 žodžių per minutę. Skaičiai rodo 10 pirštų spausdinimas Daugelyje sričių, ypač darbams, kuriems reikia daug teksto redagavimo kaip redaktoriai, žurnalistai, vertėjai ir kt.

Iii. Kaip praktikuoti 10 fiksuotojų, rašančių paprastą ir efektyvų

1. Veiksmingai rašykite 10 pirštų su „TypingTop“

„TypingTop 10-Finger“ spausdinimo programinė įranga su šiomis funkcijomis:

- Programinė įranga internetinėse platformose, nėra laiko atsisiųsti ir įdiegti, praktikuoti klasėje ir namuose.
- Rašymo pratimai yra sukurti nuo pagrindinio iki pažengusiųjų, turinčių įvairių formų, padedant studentams greitai priprasti prie klaviatūros ir užrašo tipo greičio.
- Nustatykite praktikos tikslus, padėkite stebėti savo mokymo procesą.
- Automatiškai įvertinkite spausdinimo praktiką, pateikite pasiūlymą dėl praktikos laiko.
- Atlygio ženklelis studentams, turintiems gerų mokymo pasiekimų, sukuriant emuliacijos judėjimą studentams.
- Yra mokytojų valdymo sistema, padedanti veiksmingai valdyti mokinių spausdinimo praktiką, priskirti ir apibendrinti klasės užduočių ir namų darbų rezultatus.

2. Nustatykite sėdimąjį pozą

Sėdimoji laikysena ne tik daro įtaką spausdinimo greičiui, bet ir susijusi su jūsų fizine sveikata. Tikslus sėdėjimo poza yra plovininė taip:

- Atsisėskite tiesiai, nepamirškite galvos atgal ir per daug nusilenkite į priekį. Tai darys spaudimą ant kaklo ir peties.

- Kojos paguoda. Ranka sukuria statmeną kontaktinį kampą su stalo viršuje ir klaviatūra.

- Laikykitės atstumo nuo ekrano iki akių, yra 50–100 cm.

- Kompiuteris tinka regėjimui, ne per aukštai ar per žemai.

3. 10 pirštų spausdinimo technika

Rašydami 10 pirštų, kiekvienas pirštas turės savo padėtį ir rol. Taip:

Kairėje rankoje:

Rodyklės pirštas: dedamas į F raktą, valdykite raktus r, f, v, 4, t, g, b, 5.

Vidurinis pirštas: uždėtas ant klavišų D, valdykite raktus E, D, C, 3.

Žiedinio pirštas: padėkite ant S klavišų, valdykite W, S, X, 2.

Mažasis pirštas: uždėtas ant rakto A, valdykite klavišus Q, A, Z, 1, „Tab, CAPS Lock“, „Shift“.

 

Dešinioji ranka:

Rodyklės pirštas: uždedami ant j raktų, valdikliai H, Y, N, 6, 7, U, J, M.

Vidurinis pirštas: padėtas prie k klavišų, valdykite raktus 8, I, k, <.

Žiedinio pirštas: uždėkite ant L klavišų, valdykite raktus 9, O, L,>.

Mažasis pirštas: dedamas prie klavišų;, valdykite klavišus 0, p, :, ?, ", [,],-,+, , Enter.

 

Iv. Principai praktikuojant spausdinimą 10 pirštų, praktikuojant spausdinimą

- Per daug nežiūrėkite į klaviatūrą: Tai yra probėjimas didžiausias iššūkis pradedant praktikuoti 10 tipo pirštus. Jūs linkę pažvelgti į klaviatūrą, kai galėsite atsiminti personažo, taip pat ir klaidingo, poziciją. Tačiau jūs turite tai apriboti, jei norite įsisavinti 10 pirštų tipo įgūdžius. Sunkiai mokykitės ir suteikite smegenims laiko prisiminti raktus.

- Per daug nejudinkite riešo: Riešo naudodami riešą sukels riešą ir rankos nuovargį. Todėl jūs turėtumėte turėti pirštą tik tada, kai tipas.

- Nebandykite atsiminti simbolio padėties klaviatūros: paslaptis, kaip greitai būti 10 tipo pirštais, ir tiksliai reikia leisti smegenims turėti laiko skaityti. Užuot spoksoję į klaviatūrą ir mechaniškai įsimenant, kaip sudėti ranką, turėtumėte taip lengvai ir lanksčiai judėti. Kai prenumetiškai turėsite, jūsų smegenys įgaus natūralų refleksą, kuris palengvina tipą.

- Naudokite vidutinę jėgą: per stipriai rašyti ne tik kainuoja daugiau pastangų, bet ir paveikti aplinkinius. Todėl naudokite pakankamą jėgą. Tai taip pat sumažina rankas ir pirštus.

- Nedarbuokite per daug dėmesio pasiekimams: tikslas- praktikuoti 10 pirštų tipą yra pagerinti tipo greitį. Bet jūs turėtumėte tai atsiminti, spausdinimo testas Ar ne viskas. Galite įvesti 90–100 žodžių per minutę, tačiau jei dažnai klaidingai rašote, gramatika, viskas tampa beprasmiška. Užuot per daug sutelkę dėmesį į greitį, taip pat ir vertės tikslumą.