Typingtop.com

Дізнайтеся, як вводити

Клацніть для деталей

Тест на друкування

Клацніть для деталей
23 мільйони+
Користувачі
300 000+
Вчителі

Typingtop.com - Тест на друк та набору тексту

Перевірте швидкість набору тексту

Як швидко ви можете ввести? Зробіть наші тести на текст і перегляньте швидкість набору тексту зараз.

Численні режими практики

За допомогою наших режимів практики, вправи на друк, правильне розміщення пальців ви можете легко утворювати звичку використовувати всі 10 пальців та збільшувати швидкість набору тексту.

Практичні уроки

Виберіть з багатьох уроків безкоштовного набору тексту та поступово практикуйте свої навички набору тексту.

Слідкуйте за практикою набору тексту

Дотримуйтесь своєї практики набору тексту, щоб поставити чітку мету та зберегти процес набору тексту на правильному шляху.

Інтерактивний досвід

Typingtop створює колекцію вмісту, такого як: ігри, відео та різні виклики набору тексту, що допомагає користувачам мати різноманітний досвід та робить друку більш приємним.

Інструкції щодо правильного положення руки

Щоб швидше вводити, пальці потрібно належним чином розмістити. Кожен палець повинен бути правильно розміщений на кожній групі ключів, і ви повинні набрати точно відповідно до інструкцій. Тренуйтеся на друковці наполегливо та регулярно допоможе вам швидше оволодіти друком та набрати.

Запитання та відповіді

Практика на друк 10 пальців збільшить фокус і зменшить стрес при друку тривалий час.

Typingtop має багато уроків на 10 пальців з простих до складних рівнів та візуальних зображень для користувачів, щоб легко ознайомитись і швидше вводити.

Слова в хвилину (WPM) - це метрика, яка використовується для вимірювання швидкості введення та обчислення на основі кількості слів, набраних за хвилину.

Typingtop-це веб-сайт, що практикує 10 пальців, для кожної теми: учні, студенти, працівники, працівники, ..

Typingtop підтримує вчителів з такими функціями, як: Керуйте заняттями, призначте уроки студентам та переглядають результати учнів.

Вам потрібен лише Інтернет та веб -браузер, щоб використовувати Typingtop для практики введення тексту.

Окрім залучення вправ на друк, Typingtop має інші функції, які допоможуть користувачам практикувати введення, наприклад, відстеження часу, встановлення цілей для практики, ігри, які допоможуть практикувати текст, тощо.

Вам не потрібно створювати обліковий запис для перевірки швидкості набору тексту. Однак, коли ви зареєструєте обліковий запис, результати тесту на друкування будуть збережені, що дозволяє вам легко відслідковувати свій прогрес або ділитися результатами з друзями.

Typingtop підтримує всіх браузерів, таких як Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, тому ви можете використовувати улюблений браузер, щоб практикувати введення в Typingtop.

  • Потрібна кількість часу співвідноситься з кількістю часу та зусиль, які ви вкладаєте. Ви повинні створити обліковий запис для відстеження прогресу та результатів після кожного уроку.
  • Створюючи обліковий запис Typingtop, ви можете щодня встановлювати свій стандартний час практики та практикувати заняття набираючими уроками для належного набору тексту.
  • Після того, як ви виконаєте свої цілі або вправи на клавіатуру, Typingtop присудить вам відповідні значки.
  • Для того, щоб швидше набрати, вам потрібно практикувати введення введення уроків на друкуванні в розділі "Практика", не забудьте поставити пальці правильними замовленнями, встановлювати щоденні цілі для практики, регулярно практикуйте та найважливіше-це збереження в практиці набору 10 пальців .
  • Правильна та комфортаційна постава також є важливим фактором для практики набору тексту швидкого та ефективного.