23 milijonai+
Vartotojai
300 000+
Mokytojai

Typingtop.com - praktikuoti spausdinimo ir spausdinimo testą

Patikrinkite savo spausdinimo greitį

Kaip greitai galite rašyti? Atlikite mūsų spausdinimo testus ir patikrinkite savo spausdinimo greitį dabar.

Keli praktikos režimai

Naudodamiesi mūsų praktikos režimais, spausdinimo pratimais, tinkamu pirštų išdėstymu, galite lengvai suformuoti įprotį naudoti visus 10 pirštų ir padidinti spausdinimo greitį.

Praktinės pamokos

Pasirinkite iš daugelio nemokamų spausdinimo pamokų ir palaipsniui praktikuokite spausdinimo įgūdžius.

Stebėkite savo rašymo praktiką

Vykdykite spausdinimo praktiką, kad nustatytumėte aiškų tikslą ir laikykitės spausdinimo proceso teisingu keliu.

Interaktyvi patirtis

„TypingTop“ sukuria turinio rinkinį, tokį kaip: žaidimai, vaizdo įrašai ir įvairūs spausdinimo iššūkiai, o tai padeda vartotojams turėti įvairios patirties ir padaryti spausdinimą maloniau.

Teisingos rankos padėties instrukcijos

Norėdami greičiau įvesti, pirštus reikia tinkamai dėti. Kiekvienas pirštas turėtų būti teisingai dedamas į kiekvieną raktų grupę ir turėtumėte tiksliai įvesti pagal instrukcijas. Praktikuokite spausdindami atkakliai ir reguliariai, padėsite įvaldyti spausdinimą ir įvesti greičiau.

Klausimai ir atsakymai

Praktikuojant 10 pirštų spausdinimas padidins dėmesį ir sumažins stresą, kai rašoma ilgą laiką.

„TypingTop“ turi daug 10 pirštų spausdinimo pamokų nuo lengvai iki sunkių lygių ir vaizdinių vaizdų, kad vartotojai galėtų lengvai ir lengvai susipažinti.

Žodžiai per minutę (WPM) yra metrika, naudojama spausdinimo greičiui matuoti, ir apskaičiuojama atsižvelgiant į įvestų žodžių skaičių per minutę.

„TypingTop“ yra 10 pirštų praktikuojanti svetainė kiekvienam dalykui: mokiniams, studentams, darbuotojams, darbuotojams, ..

„TypingTop“ palaiko mokytojus tokiomis funkcijomis kaip: Tvarkykite klases, priskirkite pamokas studentams ir peržiūri studentų rezultatus.

Norėdami praktikuoti spausdinimą, jums reikia tik interneto ir žiniatinklio naršyklės.

„TypingTop“ ne tik įtraukia spausdinimo pratimus, bet ir kitos funkcijos, padedančios vartotojams praktikuoti spausdinimą, pavyzdžiui, praktikos laiko stebėjimą, praktikos tikslų nustatymą, žaidimus, padedančius praktikuoti spausdinimą ir pan.

Nereikia kurti paskyros, kad galėtumėte išbandyti savo spausdinimo greitį. Tačiau kai registruojate paskyrą, jūsų spausdinimo testo rezultatai bus išsaugoti, todėl jums bus lengva sekti savo pažangą ar pasidalyti rezultatais su draugais.

„TypingTop“ palaiko visas naršykles, tokias kaip „Google Chrome“, „Firefox“, „Microsoft Edge“, todėl galite naudoti savo mėgstamą naršyklę, norėdami praktikuoti spausdinimą „TypingTop“.

  • Reikalingas laikas koreliuoja su jūsų įdėto laiko ir pastangų kiekiu. Turėtumėte sukurti sąskaitą, kad galėtumėte sekti savo pažangą ir rezultatus po kiekvienos pamokos.
  • Kurdami „TypingTop“ paskyrą, galite nustatyti savo standartinį praktikos laiką kasdien ir praktikuoti spausdinimo pamokas, kad galėtumėte tinkamai spausdinti.
  • Kai baigsite savo tikslus ar klaviatūros praktikos pratimus, „TypingTop“ suteiks jums atitinkamus ženklelius.
  • Norėdami įvesti greičiau, turite praktikuoti spausdinimą spausdindami pamokas spausdinimo praktikos skyriuje, nepamirškite įdėti pirštus teisingais užsakymais, nustatykite dienos tikslus praktikos metu, reguliariai praktikuojate, o svarbiausia-išlikti 10-ojo pirštų spausdinimo praktikoje .
  • Tinkama ir patogi laikysena taip pat yra svarbus veiksnys, norint greitai ir efektyviai praktikuojant spausdinimą.