23 miliony+
Użytkownicy
300 000+
Nauczyciele

Typingtop.com - ćwicz testowanie i testowanie

Sprawdź szybkość pisania

Jak szybko możesz wpisać? Wykonaj nasze testy pisania i sprawdź teraz szybkość pisania.

Wiele trybów ćwiczeń

Dzięki naszym trybom ćwiczeń, ćwiczeniom pisania, właściwym umieszczaniu palca możesz łatwo tworzyć zwyczaj używania wszystkich 10 palców i zwiększenia prędkości pisania.

Praktyczne lekcje

Wybierz spośród wielu bezpłatnych lekcji pisania i stopniowo ćwicz umiejętności pisania.

Śledź swoją praktykę pisania

Postępuj zgodnie z praktyką pisania, aby wyznaczyć jasny cel i zachować proces pisania na dobrej drodze.

Interaktywne doświadczenie

Typingtop buduje zbiór treści, takich jak: gry, filmy i różne wyzwania typingowe, które pomagają użytkownikom mieć różnorodne doświadczenia i sprawia, że ​​pisanie jest przyjemniejsze.

Instrukcje dotyczące prawidłowej pozycji ręki

Aby szybciej pisać, palce muszą być prawidłowo umieszczone. Każdy palec powinien być prawidłowo umieszczony w każdej grupie kluczowej i należy wpisać dokładnie zgodnie z instrukcjami. Ćwiczenie pisania wytrwałości i regularnie pomoże ci szybciej opanować pisanie i pisanie.

Pytania i odpowiedzi

Ćwiczenie pisania 10 palców zwiększy skupienie i zmniejszy stres podczas pisania przez długi czas.

TypingTop ma wiele lekcji pisania 10-palców od łatwych do trudnych poziomów i obrazów wizualnych dla użytkowników, aby łatwo się zapoznać i szybciej pisać.

Słowa na minutę (WPM) są miarą używaną do pomiaru prędkości pisania i są obliczane na podstawie liczby słów wpisanych na minutę.

Typingtop to 10-letni serwis praktykujący dla każdego przedmiotu: uczniowie, studenci, pracownicy, pracownicy, ..

TypingTop wspiera nauczycieli w funkcjach takich jak: Zarządzanie zajęciami, przypisuj lekcje uczniom i przeglądaj wyniki uczniów.

Potrzebujesz tylko Internetu i przeglądarki internetowej, aby korzystać z TypingTop do ćwiczenia pisania.

Oprócz angażujących ćwiczeń pisania, TypingTop ma inne funkcje, które pomagają użytkownikom ćwiczyć pisanie, takie jak śledzenie czasu ćwiczeń, ustalanie celów do ćwiczeń, gry, które pomogą ćwiczyć pisanie itp.

Nie musisz tworzyć konta, aby przetestować szybkość pisania. Jednak po zarejestrowaniu konta wyniki testu pisania zostaną zapisane, co ułatwia śledzenie postępów lub udostępnianie wyników znajomym.

TypingTop obsługuje wszystkie przeglądarki, takie jak Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, dzięki czemu możesz użyć swojej ulubionej przeglądarki do ćwiczenia pisania na typingtopie.

  • Wymagany czas koreluje z ilością czasu i wysiłku, który wkładasz. Powinieneś utworzyć konto, aby śledzić swoje postępy i wyniki po każdej lekcji.
  • Podczas tworzenia konta typingtop możesz codziennie ustawić standardowy czas ćwiczeń i ćwiczyć lekcje pisania w celu właściwego pisania.
  • Po ukończeniu celów lub ćwiczeń na klawiaturze, TypingTop przyznaje ci odpowiednie odznaki.
  • Aby szybciej pisać, musisz ćwiczyć pisanie z pisaniem lekcji w sekcji ćwiczeń pisania, pamiętaj, aby umieścić palce w prawidłowych zamówieniach, wyznaczać codzienne cele na czas ćwiczeń, regularne ćwiczenie, a najważniejsze jest utrzymywanie się w praktyce pisania 10 palców .
  • Właściwa i wygodna postawa jest również ważnym czynnikiem do szybkiego i skutecznego pisania.