Typingtop.com

23 milionů+
Uživatelé
300 000+
Učitelé

Typingtop.com - Procvičování testu psaní a psaní

Zkontrolujte rychlost psaní

Jak rychle můžete psát? Proveďte naše testy psaní a zkontrolujte rychlost psaní hned teď.

Více režimů praxe

S našimi tréninkovými režimy, psaní cvičení, správnému umístění prstu můžete snadno vytvořit zvyk používání všech 10 prstů a zvýšit rychlost psaní.

Praktické lekce

Vyberte si z mnoha lekcí psaní zdarma a postupně praktikujte své dovednosti psaní.

Sledujte svou praxi psaní

Postupujte podle praxe psaní a stanovte si jasný cíl a udržujte proces psaní na správné cestě.

Interaktivní zkušenost

TypingTop vytváří sbírku obsahu, jako jsou: hry, videa a různé výzvy pro psaní, což uživatelům pomáhá mít různé zkušenosti a zpříjemní psaní.

Pokyny pro správnou polohu ruky

Chcete -li psát rychleji, musí být prsty správně umístěny. Každý prst by měl být umístěn správně na každou skupinu klíčů a měli byste psát přesně podle pokynů. Pěší psaní vytrvale a pravidelně vám pomůže zvládnout psaní a psát rychleji.

Otázka a odpovědi

Cvičení psaní 10 prstů zvýší zaostření a snížení stresu při psaní po dlouhou dobu.

TypingTop má mnoho lekcí psaní 10 prstů od snadných po obtížnou úroveň a vizuální obrázky pro uživatele, aby se snadno seznámili a rychleji psali.

Slova za minutu (WPM) je metrika používaná k měření rychlosti psaní a vypočítá se na základě počtu slov zadávaných za minutu.

TypingTop je webová stránka pro praktikování 10 prstů pro každý předmět: žáci, studenti, pracovníci, zaměstnanci, ..

TypingTop podporuje učitele s funkcemi jako: Správa tříd, přiřazení lekcí studentům a zkontrolovat výsledky studentů.

K praktikování psaní potřebujete pouze internet a webový prohlížeč k použití typingtopu.

Kromě poutavého psaní cvičení má TypingTop další funkce, které pomáhají uživatelům procvičovat psaní, jako je sledování času praxe, stanovení cílů pro praxi, hry, které pomáhají cvičit psaní atd.

Pro testování rychlosti psaní nemusíte vytvářet účet. Když však zaregistrujete účet, budou uloženy výsledky testu psaní, což vám usnadní sledování vašeho pokroku nebo sdílení výsledků s přáteli.

TypingTop podporuje všechny prohlížeče jako Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, takže můžete použít svůj oblíbený prohlížeč k procvičování psaní na psaní.

  • Požadovaná doba koreluje s množstvím času a úsilím, které jste vynaložili. Měli byste si vytvořit účet, který bude sledovat svůj pokrok a výsledky po každé lekci.
  • Při vytváření účtu TypingTop můžete nastavit standardní čas cvičení denně a procvičovat lekce psaní pro správné psaní.
  • Po dokončení vašich cílů nebo cvičení na klávesnici vám typingtop udělí odpovídající odznaky.
  • Abyste mohli psát rychleji, musíte cvičit psaní s volnými lekcemi v sekci psaní praxe, nezapomeňte dát své prsty do správných objednávek, stanovit denní cíle pro praktickou dobu, pravidelně praktikovat a nejdůležitější věcí je přetrvávat v praxi psaní 10 prstů .
  • Správné a pohodlné držení těla je také důležitým faktorem pro rychlé a efektivní praktikování psaní.