Typingtop.com

23 میلیون
کاربران
300000+
معلمان

Typingtop.com - آزمایش تایپ کردن و تایپ کردن

سرعت تایپ خود را بررسی کنید

چقدر سریع می توانید تایپ کنید؟ تست های تایپ ما را انجام داده و سرعت تایپ خود را اکنون بررسی کنید.

چند حالت تمرین

با استفاده از حالت های تمرین ، تمرینات تایپ ، قرار دادن مناسب انگشت ، می توانید به راحتی عادت استفاده از هر 10 انگشت را ایجاد کرده و سرعت تایپ را افزایش دهید.

درسهای عملی

از بین بسیاری از درس های تایپ رایگان انتخاب کرده و به تدریج مهارت های تایپ خود را تمرین کنید.

تمرین تایپ خود را پیگیری کنید

تمرین تایپ خود را دنبال کنید تا یک هدف واضح تعیین کنید و روند تایپ خود را در مسیر درست نگه دارید.

تجربه تعاملی

TypingTop مجموعه ای از مطالب مانند: بازی ها ، فیلم ها و چالش های مختلف تایپ را ایجاد می کند ، که به کاربران کمک می کند تا تجربه های مختلفی داشته باشند و تایپ کردن را لذت بخش تر می کند.

دستورالعمل برای موقعیت صحیح دست

برای تایپ سریعتر ، انگشتان باید به درستی قرار بگیرند. هر انگشت باید به درستی در هر گروه کلیدی قرار گیرد و شما باید دقیقاً مطابق دستورالعمل تایپ کنید. تمرین تایپ کردن به طور مداوم و به طور مرتب به شما کمک می کند تا سریعتر تایپ کنید و تایپ کنید.

پرسش و پاسخ

تمرین تایپ 10 انگشت باعث افزایش تمرکز و کاهش استرس هنگام تایپ برای مدت طولانی می شود.

TypingTop دارای بسیاری از درس های تایپ 10 انگشت از سطح آسان تا دشوار و تصاویر بصری برای کاربران برای آشنایی به راحتی و تایپ سریعتر است.

کلمات در دقیقه (WPM) یک معیار است که برای اندازه گیری سرعت تایپ استفاده می شود و بر اساس تعداد کلمات تایپ شده در دقیقه محاسبه می شود.

TypingTop برای هر موضوع یک وب سایت تمرین 10 انگشت است: دانش آموزان ، دانشجویان ، کارگران ، کارمندان ، ..

TypingTop از معلمان با کارکردهایی مانند: مدیریت کلاس ها ، اختصاص دروس به دانش آموزان و بررسی نتایج دانش آموزان پشتیبانی می کند.

شما فقط به اینترنت و یک مرورگر وب نیاز دارید تا از TypingTop برای تمرین تایپ استفاده کنید.

علاوه بر درگیر کردن تمرینات تایپ ، TypingTop دارای ویژگی های دیگری برای کمک به کاربران در تمرین تایپ مانند ردیابی زمان تمرین ، اهداف تنظیم تمرین ، بازی ها برای کمک به تمرین تایپ کردن و غیره است.

برای آزمایش سرعت تایپ خود نیازی به ایجاد یک حساب کاربری ندارید. با این حال ، هنگامی که یک حساب کاربری ثبت می کنید ، نتایج آزمون تایپ شما ذخیره می شود ، که باعث می شود پیشرفت خود را ردیابی کرده یا نتایج را با دوستان به اشتراک بگذارید.

TypingTop از تمام مرورگرها مانند Google Chrome ، Firefox ، Microsoft Edge پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید از مرورگر مورد علاقه خود برای تمرین تایپ کردن در TypingTop استفاده کنید.

  • مدت زمان مورد نیاز با مقدار زمان و تلاش خود در ارتباط است. برای پیگیری پیشرفت و نتایج خود پس از هر درس باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.
  • هنگام ایجاد یک حساب کاربری TypingTop ، می توانید روزانه تمرین استاندارد خود را تنظیم کرده و درس های تایپ کردن را برای تایپ مناسب تمرین کنید.
  • بعد از اتمام اهداف یا تمرینات صفحه کلید خود ، TypingTop نشان های مربوطه را به شما اعطا می کند.
  • برای تایپ سریعتر ، شما باید با تایپ کردن درس در بخش تمرین تایپ کنید ، به یاد داشته باشید که انگشتان خود را در سفارشات صحیح قرار دهید ، اهداف روزانه را برای زمان تمرین تعیین کنید ، به طور مرتب تمرین کنید و مهمترین چیز ادامه در تمرین تایپ 10 انگشت است. واد
  • وضعیت مناسب و راحت نیز یک عامل مهم برای تمرین سریع و مؤثر است.