Typingtop.com

23 miljonit+
Kasutajad
300 000+
Õpetajad

Typingtop.com - harjutage tippimist ja kirjutamist testi

Kontrollige oma kirjutamiskiirust

Kui kiiresti saate kirjutada? Tehke meie kirjutamiskatseid ja kontrollige nüüd oma kirjutamiskiirust.

Mitu harjutusrežiimi

Meie harjutusrežiimide, kirjutusharjutuste, sõrmede õige paigutuse abil saate hõlpsalt moodustada harjumuse kasutada kõiki 10 sõrme ja suurendada trükikiirust.

Praktilised õppetunnid

Valige paljude tasuta kirjutamistundide hulgast ja harjutage oma kirjutamisoskusi järk -järgult.

Jälgige oma kirjutamispraktikat

Järgige oma kirjutamispraktikat, et seada selge eesmärk ja hoida oma tippimisprotsess õigel teel.

Interaktiivne kogemus

TypingTop ehitab sellise sisu kogumi nagu: mängud, videod ja mitmesugused kirjutamisprobleemid, mis aitab kasutajatel olla mitmesuguseid kogemusi ja muudab kirjutamise nauditavamaks.

Juhised käe õige kohta

Kiiremaks kirjutamiseks tuleb sõrmed korralikult paigutada. Iga sõrm tuleks igale võtmerühmale õigesti paigutada ja peaksite kirjutama täpselt vastavalt juhistele. Harjutamine püsivalt ja regulaarselt aitab teil kirjutada ja kirjutada kiiremini.

Küsimused ja a

10-sõrme tippimise harjutamine suurendab fookust ja vähendab pikka aega kirjutamisel stressi.

TypingTop-l on palju 10-sõrme kirjutamise õppetunde, alates hõlpsasti keerulistest tasemetest ja visuaalsetest piltidest, et kasutajaid hõlpsalt tutvuda ja kiiremini kirjutada.

Sõnad minutis (WPM) on mõõdik, mida kasutatakse kirjutamiskiiruse mõõtmiseks ja arvutatakse minutis kirjutatud sõnade arvu põhjal.

TypingTop on 10-sõrmega praktiseeriv veebisait iga teema jaoks: õpilased, õpilased, töötajad, töötajad, ..

TypingTop toetab õpetajaid, kellel on funktsioone: Hallake klasse, määrake õpilastele õppetunnid ja vaadake õpilaste tulemusi üle.

Tipingtopi kasutamiseks on vaja ainult Internetti ja veebibrauserit.

Lisaks trükkimisharjutuste kaasamisele on TypingTopil ka muid funktsioone, mis aitavad kasutajatel harjutada tippimist, näiteks harjutamise aja jälgimist, harjutuste eesmärkide seadmist, mängude kirjutamist jms harjutamiseks.

Tippimiskiiruse testimiseks ei pea te kontot looma. Konto registreerimisel salvestatakse teie kirjutamiskatse tulemused, mis muudab teie edusammude jälgimise või tulemuste jagamise lihtsaks.

TypingTop toetab kõiki brausereid nagu Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, nii et saate oma lemmikbrauserit kasutada TypingTopis kirjutamise harjutamiseks.

  • Nõutav aeg korreleerub teie tehtud aja ja vaevaga. Peaksite looma konto, et jälgida oma edusamme ja tulemusi pärast iga õppetunni.
  • TypingTopi konto loomisel saate iga päev oma tavapärase harjutamise aja seadistada ja harjutada õppetundide nõuetekohaseks kirjutamiseks.
  • Pärast eesmärkide või klaviatuuri harjutuste täitmist annab TypingTop teile vastavad märgid.
  • Kiiremaks kirjutamiseks peate harjutama kirjutamise õppetundide kirjutamise sektsioonis, pidage meeles, et pange sõrmed õigetesse tellimustesse, seadma harjutamise aja igapäevased eesmärgid, regulaarselt harjutamine ja kõige olulisem asi püsib 10-sõrme kirjutamise praktika korral .
  • Õige ja mugav rüht on samuti oluline tegur kiire ja tõhusa kirjutamise harjutamiseks.