23 miljoni+
Lietotāji
+ 300 000
Skolotāji

Typingtop.com - praktizē rakstīšanas un mašīnrakstīšanas testu

Pārbaudiet savu mašīnrakstīšanas ātrumu

Cik ātri jūs varat rakstīt? Veiciet mūsu mašīnrakstīšanas testus un pārbaudiet mašīnrakstīšanas ātrumu tūlīt.

Vairāki prakses režīmi

Izmantojot mūsu prakses režīmus, rakstīšanas vingrinājumus, pareizu pirkstu izvietojumu, jūs varat viegli izveidot ieradumu izmantot visus 10 pirkstus un palielināt mašīnrakstīšanas ātrumu.

Praktiskās nodarbības

Izvēlieties no daudzām bezmaksas rakstīšanas nodarbībām un pakāpeniski praktizējiet savas rakstīšanas prasmes.

Sekojiet līdzi rakstīšanas praksei

Izpildiet savu mašīnrakstīšanas praksi, lai iestatītu skaidru mērķi un saglabātu mašīnrakstīšanas procesu uz pareizā ceļa.

Interaktīva pieredze

TypingTop veido tādu satura kolekciju kā: spēles, video un dažādi tipizēšanas izaicinājumi, kas lietotājiem palīdz gūt dažādu pieredzi un padara rakstīšanu patīkamāku.

Norādījumi par pareizu rokas stāvokli

Lai ierakstītu ātrāk, pirksti ir jānovieto pareizi. Katrs pirksts ir jānovieto pareizi katrai atslēgas grupai, un jums precīzi jāievada saskaņā ar instrukcijām. Praktizējiet rakstīšanu, kas neatlaidīgi un regulāri palīdzēs jums ātrāk apgūt rakstīšanu un ierakstīt.

Q&A

10 pirkstu rakstīšanas praktizēšana palielinās fokusu un samazinās stresu, ierakstot ilgu laiku.

TypingTop ir daudz 10 pirkstu rakstīšanas nodarbības no viegli līdz sarežģītiem līmeņiem un vizuāliem attēliem, lai lietotāji varētu viegli iepazīties un ātrāk ierakstīt.

Vārdi minūtē (wpm) ir metrika, ko izmanto, lai izmērītu mašīnrakstīšanas ātrumu, un to aprēķina, pamatojoties uz vārdu skaitu minūtē.

TypingTop ir 10 pirkstu praktizējoša vietne katram priekšmetam: skolēni, studenti, darbinieki, darbinieki, ..

TypingTop atbalsta skolotājus ar tādām funkcijām kā: pārvaldīt nodarbības, piešķirt nodarbības studentiem un pārskatīt studentu rezultātus.

Lai praktizētu rakstīšanu, jums ir nepieciešams tikai internets un tīmekļa pārlūks, lai izmantotu mašīnrakstu.

Papildus rakstīšanas vingrinājumu iesaistīšanai TypingTop ir citas funkcijas, kas palīdz lietotājiem praktizēt rakstīšanu, piemēram, prakses izsekošanu, mērķu noteikšana praksei, spēles, lai palīdzētu praktizēt mašīnrakstīšanu utt.

Lai pārbaudītu mašīnrakstīšanas ātrumu, jums nav jāizveido konts. Tomēr, reģistrējot kontu, tiks saglabāti ierakstīšanas testa rezultāti, kas ļauj jums viegli izsekot progresam vai dalīties rezultātos ar draugiem.

TypingTop atbalsta visas pārlūkprogrammas, piemēram, Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, tāpēc jūs varat izmantot savu iecienīto pārlūku, lai praktizētu mašīnrakstīšanu vietnē TypingTop.

  • Nepieciešamais laiks korelē ar jūsu pielikto laiku un pūlēm. Jums jāizveido konts, lai izsekotu jūsu progresu un rezultātus pēc katras nodarbības.
  • Veidojot TypingTop kontu, katru dienu varat iestatīt savu standarta prakses laiku un praktizēt rakstīšanas nodarbības pareizai mašīnrakstīšanai.
  • Pēc mērķu vai tastatūras prakses vingrinājumu pabeigšanas TypingTop jums piešķirs atbilstošas ​​nozīmītes.
  • Lai ierakstītu ātrāku, jums ir jāpraktizē rakstīšana ar rakstīšanas nodarbībām rakstīšanas prakses sadaļā, atcerieties, ka pirksti ir pareizi pasūtīti, jānosaka ikdienas mērķi praksei, regulāri praktizē un vissvarīgākais ir saglabāt 10 pirkstu rakstīšanas praksi Appuse
  • Pareiza un ērta poza ir arī svarīgs faktors, lai ātri un efektīvi praktizētu rakstīšanu.