Typingtop.com

Nasıl yazacağınızı öğrenin

Detaylar için tıklayın
23 milyon+
Kullanıcılar
300.000+
Öğretmen

Typingtop.com - Yazma ve yazma testi pratik yapmak

Yazma hızınızı kontrol edin

Ne kadar hızlı yazabilirsiniz? Yazma testlerimizi yapın ve şimdi yazma hızınızı kontrol edin.

Çoklu Uygulama Moduları

Uygulama modlarımız, yazma egzersizleri, uygun parmak yerleşimi ile 10 parmağın tümünü kullanma ve yazma hızını artırma alışkanlığını kolayca oluşturabilirsiniz.

Pratik dersler

Birçok ücretsiz yazma dersi arasından seçim yapın ve yazma becerilerinizi yavaş yavaş uygulayın.

Yazma uygulamanızı takip edin

Net bir hedef belirlemek ve yazma sürecinizi doğru yolda tutmak için yazma uygulamanızı takip edin.

Etkileşimli Deneyim

TypingTop, kullanıcıların çeşitli deneyimlere sahip olmalarına ve yazmayı daha keyifli hale getirmelerine yardımcı olan oyunlar, videolar ve çeşitli yazma zorlukları gibi bir içerik koleksiyonu oluşturur.

Doğru el pozisyonu için talimatlar

Daha hızlı yazmak için parmakların düzgün yerleştirilmesi gerekir. Her parmak her anahtar grubuna doğru yerleştirilmeli ve tam olarak talimatlara göre yazmalısınız. Kalıcı ve düzenli olarak yazma pratiği yapın, daha hızlı yazmanıza ve yazmanıza yardımcı olacaktır.

Soru -Cevap

10 parmaklı yazma uygulamak, uzun süre yazarken odağı artıracak ve stresi azaltacaktır.

TypingTop, kullanıcıların kolayca tanışması ve daha hızlı yazması için kolay ve görsel görüntülerden 10 parmaklı yazma dersine sahiptir, typing test.

Dakika başına kelimeler (WPM), yazma hızını ölçmek için kullanılan bir metriktir ve dakikada yazılan kelime sayısına göre hesaplanır.

TypingTop, her konu için 10 parmakla çalışan bir web sitesidir: öğrenciler, öğrenciler, işçiler, çalışanlar, ..

TypingTop, öğretmenleri şu işlevlerle destekler: sınıfları yönetin, öğrencilere ders atayın ve öğrencilerin sonuçlarını gözden geçirin.

Yalnızca internete ve bir web tarayıcısına ihtiyacınız var, hizli yazma testi, typing, typing test, typing practice.

TypingTop, yazma egzersizleri ile ilgilenmenin yanı sıra, kullanıcıların uygulama zaman izleme, uygulama için hedefler belirleme, pratik yapmak için oyunlar, hizli yazma testi, typing practice vb.

Yazma hızınızı test etmek için bir hesap oluşturmanız gerekmez. Ancak, bir hesap kaydettiğinizde, yazma testinizin sonuçları kaydedilecektir, bu da ilerlemenizi izlemenizi veya sonuçları arkadaşlarınızla paylaşmanızı kolaylaştırır.

TypingTop, Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge gibi tüm tarayıcıları destekler, böylece en sevdiğiniz tarayıcıyı yazma işleminde yazma pratik yapmak için kullanabilirsiniz.

  • Gerekli zaman miktarı, koyduğunuz zaman ve çaba miktarı ile ilişkilidir. Her dersten sonra ilerlemenizi ve sonuçlarınızı izlemek için bir hesap oluşturmalısınız.
  • Bir TypingTop hesabı oluştururken, standart uygulama zamanınızı günlük olarak ayarlayabilir ve uygun yazma için yazma dersleri uygulayabilirsiniz.
  • Hedeflerinizi veya klavye uygulama egzersizlerinizi tamamladıktan sonra, TypingTop size ilgili rozetleri size verecektir.
  • Daha hızlı yazmak için, yazma uygulaması bölümünde yazma dersleri ile yazma pratik yapmanız gerekir, parmaklarınızı doğru siparişlere koymayı unutmayın, uygulama süresi için günlük hedefler belirleyin, düzenli olarak pratik ve en önemli şey 10 parmak yazma uygulamasında devam ediyor. .
  • Uygun ve konforlu duruş, hızlı ve etkili bir şekilde yazmak için önemli bir faktördür.