Typingtop.com

23 miliónov+
Užívatelia
300 000+
Učitelia

Typingtop.com - Test na písanie a písanie písania a písanie

Skontrolujte svoju rýchlosť písania

Ako rýchlo môžete písať? Urobte naše testovacie testy a skontrolujte svoju rýchlosť písania hneď teraz.

Režimy viacerých praktík

S našimi cvičnými režimami, písacími cvičeniami, správnym umiestnením prstov môžete ľahko vytvoriť zvyk používať všetkých 10 prstov a zvýšiť rýchlosť písania.

Praktické hodiny

Vyberte si z mnohých bezplatných lekcií písania a postupne precvičte svoje písacie schopnosti.

Sledujte svoje písacie cvičenie

Postupujte podľa svojich písacích postupov a stanovte jasný cieľ a udržujte proces písania na správnej ceste.

Interaktívna skúsenosť

Typingtop vytvára zbierku obsahu, ako sú: hry, videá a rôzne výzvy na písanie, čo používateľom pomáha mať rôzne skúsenosti a je príjemnejšie písanie.

Pokyny pre správnu polohu ruky

Ak chcete písať rýchlejšie, prsty musia byť správne umiestnené. Každý prst by mal byť správne umiestnený na každej skupine kľúčov a mali by ste napísať presne podľa pokynov. Precvičte si vytrvalo a pravidelne písanie vám pomôže zvládnuť písanie a písať rýchlejšie.

Otázky a

Precvičovanie písania 10 prstov zvýši zaostrenie a zníženie stresu pri písaní po dlhú dobu.

TypingTop má veľa lekcií typu 10 prstov od ľahkých na ťažké úrovne a vizuálne obrázky pre používateľov, aby sa ľahko zoznámili a rýchlejšie napísali.

Slová za minútu (WPM) je metrika používaná na meranie rýchlosti typu a vypočíta sa na základe počtu slov napísaných za minútu.

TypingTop je webová stránka pre každú tému, študenti, pracovníci, zamestnanci, zamestnanci, ..

Typingtop podporuje učiteľov s funkciami, ako je: Spravovať triedy, priraďujte lekcie študentom a preskúmať výsledky študentov.

Potrebujete iba internet a webový prehľadávač, aby ste na precvičenie písania používali písanie.

Okrem zapojenia cvičení na písanie má Typingtop aj ďalšie funkcie, ktoré používateľom pomôže precvičiť písanie, ako je sledovanie času, stanovenie cieľov pre prax, hry na pomoc pri precvičovaní písania atď.

Na testovanie rýchlosti písania nemusíte vytvárať účet. Keď však zaregistrujete účet, výsledky vášho testu písania sa uložia, čo vám uľahčí sledovanie vášho pokroku alebo zdieľanie výsledkov s priateľmi.

Typingtop podporuje všetky prehliadače ako Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, takže môžete pomocou obľúbeného prehliadača precvičiť písanie na písaní.

  • Požadovaný čas koreluje s množstvom času a úsilia, ktoré ste vynaložili. Mali by ste si vytvoriť účet na sledovanie svojho pokroku a výsledkov po každej lekcii.
  • Pri vytváraní účtu typu TisingTop môžete svoj štandardný čas pre prax nastaviť denne a precvičiť hodiny písania pre správne písanie.
  • Po dokončení svojich cieľov alebo cvičebných cvičení na klávesnicu vám spoločnosť Tisingtop udelí zodpovedajúce odznaky.
  • Ak chcete písať rýchlejšie, musíte precvičiť písanie s písacími lekciami v sekcii písania, nezabudnite dať prsty do správnych objednávok, stanoviť každodenné ciele pre prax, pravidelne prax a najdôležitejšie je pretrvávať v publikácii 10-prstov. .
  • Správne a pohodlné držanie tela je tiež dôležitým faktorom pre rýchle a efektívne precvičovanie písania.